Horizontal line

Studio GUTDESIGN zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkań i domów oraz lokali użyteczności publicznej na terenie Warszawy i okolic a także aranżacją wnętrz ON-LINE. Zapraszamy serdecznie do współpracy, nasz architekt wnętrz jest do Państwa dyspozycji.
Pomożemy Ci spełnić marzenia o idealnym wnętrzu!

Gutdesign - aranżacja wnętrz Warszawa, architekt wnętrz Warszawa
Zamknij

Jestem absolwentką architektury wnętrz w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi oraz magistrem historii sztuki - absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Projektuję już od 2009 roku. W 2011 roku stworzyłam firmę GUTDESIGN. 

W mojej pracy projektowej staram się znaleźć optymalne, a jednocześnie ciekawe rozwiązania, kształtuję, modeluję, bawię się kolorem i formą, zwracając przy tym baczną uwagę na ergonomię i wygodę użytkowania. Cenię sobie swobodę działania i przełamywanie schematów. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, z zaangażowaniem, analizując gusta i potrzeby Klienta tworzę wnętrza będące odzwierciedleniem jego upodobań i charakteru. Proponowane przeze mnie koncepcje wnętrz są oparte na bogatym doświadczeniu a także inspirowane trendami światowymi z zakresu architektury wnętrz i designu. 

Zapraszam serdecznie do współpracy!