Horizontal line

Studio GUTDESIGN zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkań i domów oraz lokali użyteczności publicznej na terenie Warszawy i okolic a także aranżacją wnętrz ON-LINE. Zapraszamy serdecznie do współpracy, nasz architekt wnętrz jest do Państwa dyspozycji.
Pomożemy Ci spełnić marzenia o idealnym wnętrzu!

Gutdesign - aranżacja wnętrz Warszawa, architekt wnętrz Warszawa
Zamknij

Metamorfoza w Wilanowie-mieszkanie z sową


 

W związku z koniecznością modyfikacji pokoju dziennego zwróciliśmy się o pomoc do firmy Gutdesign. Pani Edyta zaprojektowała bardzo ciekawe wnętrze, zarówno praktyczne, jak i przytulne i wygodne. Przygotowane projekty uwzględniały nasze propozycje i uwagi (jak również wymarzone dodatki), a pomysły Pani Edyty pozwoliły zrealizować nasze zamiary przy maksymalnym wykorzystaniu dostępnej powierzchni w kreatywny sposób. Nie było żadnych problemów z komunikacją czy terminowością, zarówno ze strony projektanta, jak i ekipy remontowej. Z czystym sumieniem możemy polecić usługi firmy Gutdesign.

   

Monika i Michał

Metamorfoza mieszkania na Żoliborzu


 

Kiedy okazało się, że na świecie pojawić ma się nowy członek naszej rodziny, stanęliśmy przed koniecznością odpowiedniej reorganizacji mieszkania i próby "wyczarowania" większej ilości przestrzeni w niezmienialnym metrażu. Jednocześnie była to okazja, by zadbać o spójność stylistyczną wystroju (dotąd dość chaotycznego) naszego mieszkania. Stwierdziliśmy, że wobec takich wyzwań skorzystamy z profesjonalnej pomocy... i podjęliśmy współpracę z Panią Edytą. To był strzał w dziesiątkę! Pani Edyta bardzo umiejętnie słuchała naszych wypowiedzi, by potem zaproponować rozwiązania, które trafiały w punkt - odpowiadały naszym gustom, potrzebom i po prostu nam się podobały :-). Ponadto współpraca z Panią Edytą przebiegała bardzo sprawnie i szybko i w miłej atmosferze. Wszyscy znajomi odwiedzający nas po metamorfozie mieszkania są zaskoczeni, zachwyceni i twierdzą, że mamy w mieszkaniu więcej miejsca. Już polecamy usługi Pani Edyty naszym znajomym i z pewnością będziemy polecać dalej!

   

Joanna i Olek

Czarno białe mieszkanie glamour


 

 

Mieliśmy okazję pracować z Panią Edytą przy okazji urządzania wnętrz naszego pierwszego mieszkania. Szybko zorientowała się jaki styl lubimy i przystąpiła do działania. Dotrzymywała terminów i była z nami w stałym kontakcie. Pani Edyta jest bardzo kreatywną projektantką wnętrz i zna się na swojej pracy – często musiała wprowadzać korekty do naszych, niekoniecznie trafionych, pomysłów :) Rysunki techniczne były bardzo czytelne i ekipy remontowa oraz stolarska praktycznie w ogóle nie miały pytań.
Polecamy firmę Gutdesign.

 

 

Gosia i Daniel

Mieszkanie Krem z czekoladą i śliwką


 

Przy projektowaniu i wykańczaniu naszego mieszkania współpracowaliśmy z firmą Gutdesign, która opracowała projekt oraz nadzorowała prace budowlane. Od samego początku współpraca z Panią Edytą układała się bardzo dobrze, "nadawaliśmy na tych samych falach". Wielokrotnie zaskoczyła nas pomysłowością a także swoją dużą dyspozycyjnością. Nasze mieszkanie jest nowoczesne a jednak przytulne i bardzo wygodne, chce nam się do niego wracać i wypoczywać, po prostu czujemy się w nim tak dobrze, jakbyśmy byli na wczasach. Bardzo dziękujemy.

 

 

Edyta i Darek

Stylowy apartament na Bemowie


 

Zarojektowanie wnętrz naszego mieszkania zleciliśmy firmie Gutdesign. Serdecznie polecam współpracę z Paną Edytą Gutowską, która korygowała moje rozmaite pomysły, nie zawsze odpowiadające wcześniej zarysowanej linii przewodniej. Pani Edyta potrafi słuchać i wszystkie uwagi stara się uwzględnić w projekie, żeby odpowiadał indywidualnym preferencjom mieszkańców. Nie narzuca swoich pomysłów, stara się połączyć ładne z użytecznym, dlatego polecam firmę Gutdesign i w przyszłości skorzystamy ponownie z jej usług.

 

 

Roksana

Mieszkanie z limonką


 

Dziękujemy Pani Edycie za przygotowanie wymarzonego projektu naszego nowego mieszkania. Dzięki sprawnej komunikacji ewentualne poprawki w projekcie były na bieżąco uzupełniane a projekt zamknęliśmy w terminie. Szczególnie sobie cenimy to, że Pani Edyta chętnie nam doradzała, pomagała rozwiązać ewentualne wątpliwości, proponowała ciekawe i oryginalne rozwiązania spełniające nasze oczekiwania. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wspólpracy z Panią Edytą - dlatego polecamy i w przyszłości na pewno skorzystamy ponownie z usług firmy Gutdesign.

 

 

Ewa i Michał